esenyurt çekici

Esenyurt Çekici Hizmeti

Esenyurt çekici olarak müşterilerimizin zor zamanlarında saat gözetmeksizin haftanın her günü ve saati işimizin başındayız. Yeni model çekici araçlarımız ile esenyurt bölgesinde sürücülerimizin araçlarını kaldığı yerden kurtarıyor ve istediği ustanın kapısına kadar getiriyoruz. Whatsapp üzerinden bizlere konum iletmeniz durumunda en yakın çekici size ulaşarak ister esenyurt isterseniz farklı bölge olsun en hızlı şekilde aracınızı kurtarmak için esenyurt çekici araçlarını yola çıkartıyoruz.

İstanbul Esenyurt Çekicisi

Bugüne kadar onbeşbinin üzerinde araç kurtaran ekibimiz her geçen gün esenyurt çekicisi firması olarak araç filosunu geliştirmeye ve yenilemeye devam etmektedir. Bu sayede artık araçlarınızı yeni nesil filomuz sayesinde kolayca ve en ufak zarar dahi vermeden çekebiliyoruz.

 • Esenyurt çekici hizmeti nelerdir?
 • Akçaburgaz'da çekici ve araç kurtarma
 • Esenyurt Çekici Gelmeden Önce

  Otomobilinizin yolda kalması herkes için oldukça kötü bir durumdur! Gideceğiniz yere ulaşmanızdan ziyade trafiği tehlikeye sokacak durumda kalmanız daha kötü bir senaryodur.

  Bu durumda yapmanız gereken bazı önerilerimiz vardır. Aracınızın yakıtı biterken veya herhangi bir arıza verdiğinde hale ilerler durumdayken yol müsaitse güvenliğinizi tehlikeye atmayacak ise aracınızı sağ şeride doğru almanız daha iyi olacaktır. Bu sayede araçlar sol şeritte hızlı giderken önlerinde birde durmuş araçla karşılamaşmayacaklardır.

  Esenyurt Çekici Nasıl Beklenmelidir?

  Oto Çekicisi Firmamızı Yakından Tanıyın

  İşlerimiz henüz bitmedi yapılması gereken ve alınması gereken bazı önemler daha var. Örneğin esenyurt bölgesinde işlek bir yolda kaldınız. Aracınızı sağa çektiniz. Hemen dörtlüleri yakarak arkadaki sürücüleri uyarmalısınız. Çekicinizi aramadan önce aracınızda varsa reflektörü alıp aracınızın arkasına şöförlerin fark edeceği yere koymalısınız.Reflektör aracın hemen arkasına değil daha da geriye koyularak olası bir kaza durumunu önlemesi için çok önemlidir. Lütfen daha sonra esenyurt çekici firmasını arayarak yardım talebinde bulununuz. Hızlıca gelip kaldığınız yerden sizleri kurtaracağız.

  Oto Kurtarma Firmamız

  Sizden gelen çağrıları en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Şirketiniz için veya rent a car firmasıysanız bizlerle uzun süreli anlaşmalar da yaparak çekici hizmetimizin avantajlarından faydalanmanızda mümkündür. Değişen oranlarda yıllık aylık indirimler tanımlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere iletişim bölümünden kolayca ulaşarak arayabilir veya mesajınızı gönderebilirsiniz. Oto kurtarma firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Neden Oto Çekicisi?

  Tüm Bölgelerdeyiz

  İstanbul'un tüm bölgelerine hizmetimiz vardır.

  Anında Destek

  Firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

  Ödeme Kolaylığı

  İster nakit isterseniz kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

  Kurumsal Çözümler

  Şehir içi ve şehirler arası çekici kurtarma hizmetimiz vardır.

  Servis Ağı

  Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz firmalar ile indirimli servislerden yararlanabilirsiniz.

  Kullanılan Oto Çekicisi

  Kullandığımız oto çekicisi araçları bakımlı ve yenidir.

  Müşteri Yorumları

  Gece yarısı olmasına rağmen hızlı bir şekilde araçımı kaldığı yerden çektiğiniz için çok teşekkür ederim.

  Arslan Ahmet Korkmaz
  Müşteri
  • 5.00

  Çekme belgeli aracımı şehir dışına getirmek için çağırmıştım çok uygun fiyatlara yardımcı oldular.

  Buse Songül
  Müşteri
  • 5.00

  Tipi sebebiyle maddi hasarlı bir trafik kazası yaşadık. Çok dikkatli şekilde zarar vermeden aracımı çektiler.

  Batuhan Yurt
  Müşteri
  • 5.00